Pakalpojumi ar kvalitāti un garantiju

EUR

Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8,
Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana 
(tai skaitā visu nepieciešamo draiveru uzstādīšana)

25.00

Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8,
Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana ar failu saglabāšanu

45.00

Datu pārnešana no vienas ierīces uz citu ierīci (cena atkarīga no failu apjoma) no

10.00

Lietojumprogrammatūras (Tilde, MS Office, Antivīruss u.c.) uzstādīšana no

15.00

Bezmaksas programmatūras uzstādīšana(PDF reader, Skype, Open office, utt).

5.00

MacOS uzstādīšana

 35.00

Operētājsistēmas klonēšana uz citu datu nesēju

 25.00

PROGRAMMATŪRAS UZSTĀDĪŠANA

PROGRAMMAS

"IT Katram" datorserviss nodarbojas arī ar lietojumprogrammatūras, dažādu programmu un sistēmu uzstādīšanu un konfigurēšanu, operētājsistēmu uzstādīšanu un konfigurēšanu, operētājsistēmas atjaunošanu un datu atjaunošanu (datu atjaunošana no bojātas sistēmas).

Aizmirstas datora paroles nodzēšana/atjaunošana

Aizmirsi datora paroli un nevari vars ielogoties ar savu lietotāju Windows sistēmā? "IT Katram" serviss var palīdzēt un ar speciālas programmatūras palīdzību nodzēst aizmirsto paroli. Atnes datoru uz "IT Katram" datoru servisu vai izsauc datoru meistaru uz mājām un datoru servisa meistars noņems aizmirsto paroli un tu varēsi atkal brīvi piekļūt saviem failiem. 

Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana (tai skaitā visu nepieciešamo draiveru uzstādīšana) 25.00 EUR 

Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana ar failu saglabāšanu 35.00 EUR 

Datu atjaunošana (datu atjaunošana no bojātas datora sistēmas nevis no fiziski bojātiem datora cietajiem diskiem) no 60.00 EUR 

Datu pārnešana no vienas ierīces uz citu ierīci (cena atkarīga no failu apjoma) no 20.00 EUR 

Lietojumprogrammatūras (Tilde, MS Office, Antivīruss u.c.) uzstādīšana no 15.00 EUR 

Ja veicat datora sistēmas apkopi vai fizisko datora apkopi (datora tīrīšana no putekļiem) "IT Katram" datorservisā, tad par bezmaksas antivīrusa uzstādīšanu nav papildus jāmaksā.

MAKSAS PROGRAMMATŪRU UZSTĀDĀM NO KLIENTA DISKIEM. Neesot datoru uz operētājsistēmas vai lietojumprogrammatūras uzstādīšanu, jāņem līdzi savi programmatūras instalācijas diski.

Ja klientam nav Windows instalācijas diska, "IT Katram" SIA servisā var arī IEGĀDĀTIES LICENZĒTU WINDOWS 10 Home un Pro OPERĒTĀJSISTĒMAS.

              

JA VĒLATIES, LAI TIKTU UZSTĀDĪTA ATVĒRTĀ KODA PROGRAMMATŪRA, TAD DISKI NAV OBLIGĀTI NEPIECIEŠAMI.

     

Viens no iemesliem, kādēļ portatīvais dators pēķšņi ir sācis darboties vairāks reizies lēnāk, var būt datorvīrusu darbības rezultāts. Ja pamanāt kaut ko aizdomīgu Jūsu portatīvajā datorā, piemēram, portatīvais dators pats no sevis veic kādas darbības, tad ļoti iespējams, Jūsu datorā paslepus uzdarbojas datorvīruss. Nesiet savu portatīvo datoru uz diagnostiku un "IT Katram" datorservisa speicālisti vienas līdz divu dienu laikā diagnosticēs problēmu. Ja atklāsies, ka Jūsu portatīvajā datorā ir vīrusi, tie tiks likvidēti un Jums tiks uzstādīta droša maksas vai bezmaksas antivīrusa programma, pēc klienta izvēles, kas Jūsu portatīvo datoru turpmāk pasargās no nevēlamiem datorvīrusiem.

RĪGA, ZAĻĀ IELA 10

maps-icon

itkatram@itkatram.lv


DARBA LAIKI
P.  9:00-19:00
O. 9:00-19:00
T.  9:00-19:00
C. 9:00-19:00
P. 9:00-19:00
S   -   BRĪVDIENA
SV -   BRĪVDIENA


 

kartridzu_uzpilde

JAUNUMI


PIETEIKT REMONTU: