itkatram@itkatram.lv +371 25212008

Programmatūra

programmatūras uzstādīšana

Programmatūras uzstādīšana

“IT Katram” datorserviss sniedz pakalpojumu programmatūras uzstādīšana – lietojumprogrammatūras, dažādu programmu un sistēmu uzstādīšanu un konfigurēšanu, operētājsistēmu uzstādīšanu un konfigurēšanu, operētājsistēmas atjaunošanu un datu atjaunošanu (datu atjaunošana no bojātas sistēmas).

Ja Jums nepieciešams pārinstalēt vai no jauna ieinstalēt operētājsistēmu, vai Jums nepieciešams uzstādīt kādu leitotjumprogrammu, aplikāciju, Jūsu datorā vai noņemt kādu lietojumprogrammu, ITKATRAM speciālisti var palīdzēt Jums. Atnāciet uz mūsu datoru servisu un mēs uzstādīsim nepieciešamo programmatūru uz Jūsu ierīces.

Mūsu uzņēmums sniedz pakalpojumus arī gan juridiskām, gan privātpersonām. Par pakalpojumiem juridiskām personām vairāk šeit.

Aizmirstas datora paroles nodzēšana/atjaunošana

Aizmirsi datora paroli un nevari vars ielogoties ar savu lietotāju Windows sistēmā? “IT Katram” serviss var palīdzēt un ar speciālas programmatūras palīdzību nodzēst aizmirsto paroli. Atnes datoru uz “IT Katram” datoru servisu vai izsauc datoru meistaru uz mājām un datoru servisa meistars noņems aizmirsto paroli un tu varēsi atkal brīvi piekļūt saviem failiem.

Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana (tai skaitā visu nepieciešamo draiveru uzstādīšana) 25.00 EUR

Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana ar failu saglabāšanu 35.00 EUR

Datu atjaunošana (datu atjaunošana no bojātas datora sistēmas nevis no fiziski bojātiem datora cietajiem diskiem) no 60.00 EUR

Datu pārnešana no vienas ierīces uz citu ierīci (cena atkarīga no failu apjoma) no 20.00 EUR
Lietojumprogrammatūras (Tilde, MS Office, Antivīruss u.c.) uzstādīšana no 15.00 EUR

Ja veicat datora sistēmas apkopi vai fizisko datora apkopi (datora tīrīšana no putekļiem) “IT Katram” datorservisā, tad par bezmaksas antivīrusa uzstādīšanu nav papildus jāmaksā.

Datu atjaunošana

Pakalpojumi ar kvalitāti un garantiju (Portatīvo datoru remonts) Cena, €
Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana (tai skaitā visu nepieciešamo draiveru uzstādīšana) 25.00
Operētājsistēmu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 uzstādīšana ar failu saglabāšanu 35.00
Datu atjaunošana (datu atjaunošana no bojātas datora sistēmas nevis no fiziski bojātiem datora cietajiem diskiem)
no 60.00
Lietojumprogrammatūras (Tilde, MS Office, Antivīruss u.c.) uzstādīšana
no 15.00

+371 25212008

itkatram@itkatram.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu servisa centrā, Rīgā, Zaļajā ielā 10

Planšetdatoru un datoru serviss IT KATRAM KontaktiDARBA LAIKI
Pirm. – Cet. 9:00-17:00
Cet., Sestd. un svētd. – Brīvdiena

Kārtridžu uzpilde Planšetdatoru un datoru serviss IT KATRAM Kontakti

Maksas Programmatūras uzstādīšana tiek veikta no klienta diskiem. Neesot datoru uz operētājsistēmas vai lietojumprogrammatūras uzstādīšanu, jāņem līdzi savi programmatūras instalācijas diski.

Operētājsistēmu uzstādīšana

Ja klientam nav Windows instalācijas diska, “IT Katram” SIA servisā var arī IEGĀDĀTIES LICENZĒTU WINDOWS 10 Home un Pro OPERĒTĀJSISTĒMAS.

JA VĒLATIES, LAI TIKTU UZSTĀDĪTA ATVĒRTĀ KODA PROGRAMMATŪRA, TAD DISKI NAV OBLIGĀTI NEPIECIEŠAMI.

Viens no iemesliem, kādēļ portatīvais dators pēķšņi ir sācis darboties vairāks reizies lēnāk, var būt datorvīrusu darbības rezultāts. Ja pamanāt kaut ko aizdomīgu Jūsu portatīvajā datorā, piemēram, portatīvais dators pats no sevis veic kādas darbības, tad ļoti iespējams, Jūsu datorā paslepus uzdarbojas datorvīruss. Nesiet savu portatīvo datoru uz diagnostiku un “IT Katram” datorservisa speicālisti vienas līdz divu dienu laikā diagnosticēs problēmu. Ja atklāsies, ka Jūsu portatīvajā datorā ir vīrusi, tie tiks likvidēti un Jums tiks uzstādīta droša maksas vai bezmaksas antivīrusa programma, pēc klienta izvēles, kas Jūsu portatīvo datoru turpmāk pasargās no nevēlamiem datorvīrusiem.

× Kā varam palīdzēt?