Pakalpojumi ar kvalitāti un garantiju

 

 EUR

Diagnostika (diagnostika netiek iekļauta, ja tiek veikts remonts)

20.00

Fiziskā apkope

25.00

Sistēmas apkope

25.00

Akcija! Sistēmas un fiziskā apkope kopā

35.00

OS draiveru instalēšana

15.00

Vīrusu attīrīšana

20.00

Datu pārnešana

15.00

Komponenšu maiņa (operatīvā atmiņa, HDD/SSD/ODD, ventilators, video, skaņa,tīkla karte) no

10.00

Komponenšu maiņa (mātesplate, barošanas bloks, korpuss) no

20.00

Ligzdas USB, interneta, audio, remonts

30.00

mātesplates - remonts no

25.00

Barošanas bloka - remonts no

15.00

STACIONĀRO DATORU REMONTS

STACIONĀRO_DATORU_REMONTS

IT KATRAM.LV  ir datorserviss, kura pakalpojumu klāstā ietilpst stacionāro datoru remonts, portatīvo datoru remonts un planšetdatoru remonts.

Tavs dators neslēdzas iekšā vai ieslēdzot datoru rādās zils ekrāns? Tas nebūt nenozīmē to, ka viss ir zaudēts un dators vairs nav lietojams, iespējams problēma ir daudz mazāka nekā izskatās un to var atrisināt  datora remonts.

IT Katram datoru servisa specializācija ir datoru remonts. IT Katram servisā Jūsu stacionārajam datoram veiks datora diagnostiku 1-3 dienu laikā. Pēc datora diagnostikas veikšanas IT Katram datoru servisa darbinieks sazināsies ar Jums, lai informētu par datora remonta izmaksām un remonta ilgumu. Maksa par datora diagnostiku ir 20.00 EUR. Maksa par datora diagnostiku netiek piemērota, ja veicat datora remontu IT Katram datoru servisā.

Stacionārā datora videokartes remonts/maiņa

Ja ieslēdzot stacionāro datoru, dators ieslēdzās, bet parādās melns ekrāns, iespējams ir bojāta datora videokarte. 

Video karte savā atmiņā ģenerē video signālu, kas tiek attēlots monitorā. Daudzās mātesplatēs video adapteris jau ir iebūvēts, kas raksturīgi ir lētākajiem portatīvajiem un personālajiem dartoriem, bet lielākai veiktspējai tiek izmantotas videokartes, kas ir uz atsevišķas plates un tiek ievietotas mātesplates, speciāli paredzētajā, slotā. Videokartes iedala pēc māteslates savienojuma interfeisa –ISA, MCA, VLB, PCI, AGP, PCI-X, PCI ExpressVGA . Video kartes pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā.  Video kartes veiktspēju nosaka grafiskā procesora takts frekvence un iebūvētās atmiņas lielums. Pasaules lielākie videokartes ražotāji ir  NVIDIA un ATI.

Datora videokartes nomaiņa 10.00 EUR + videokartes cena

Stacionāro datoru videokaršu cenas ir no 22.00 EUR, atkarībā no ražotāja, veida, atmiņas lieluma, izšķirtspējas atbalsta.

Stacionārā datora tīkla kartes remonts/maiņa

Ja no Jūsu stacionārā datora vairs pēkšņi nevar ieiet internetā un ilgstoši pazudis interneta savienojums, vispirms, ja iespējams, jāpārbauda vai no cita datora internets darbojās ar to pašu tīkla vadu. Ja šādas iespējas pārbaudīt nav, jāpārliecinās vai tīkla vads ir kārtīgi iesprausts portos, jārestartē dators, ja tas nelīdz jāsazinās ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju. Šādos gadījumos rūpīgi pārbaudiet vai nav redzami fiziski bojājumi uz tīkla vada, ja iespējams pārbaudiet, izmantojot citu tīkla vadu. Ja interneta pakalpojuma sniedzējs apgalvo, ka viss ir kārtībā un esat pārbaudījis interneta savienojumu ar citu datoru vai ierīci, bet Jūsu stacionārajam datoram nav interneta savienojuma, ļoti iespējams ir bojāta datora tīkla karte. 

Datora tīkla kartes nomaiņa 10.00 EUR + tīkla kartes cena

Tīkla karšu cena ir no 4.00 EUR, atkarībā no ražotāja un veida.

Stacionārā datora RAM (operatīvās atmiņas) maiņa

Ja ieslēdzot stacionāro datoru parādās melns ekrāns un no stacionārā datora atskan BIOS signāli (pīkstieni), izslēdziet sacionāro datoru, atvienojiet no strāvas un pārbaudiet vai RAM (Operatīvā atmiņa) nav izskustināta no vietas -izņemiet un ielieciet RAM atmiņu, to nofiksējot un pamēģiniet ieslēgt datoru vēlreiz. Ja ir iespēja, varat notestēt datoru ar citu RAM atmiņu vai vērsties datorservisā pēc datora diagnostikas. Šādā gadījumā var būt vairāki iespējamie problēmas cēloņi un viens no tiem ir neejoša RAM atmiņa.

Operatīvā atmiņa ir tieši sasaistīta ar centrālo procesoru, kur tas veic datu apstrādi. Lai procesors varētu apstrādāt datus vai izpildīt programmu darbu, vispirms tam ir jāielādē operatīvajā atmiņā. Visas datora darbības ir kā viens liels algoritms, kura izpildes laikā tiek sperti attiecīgi soļi un izpildītas komandas. Komplektējot datoru ir precīzi jāzina, kāda tipa operatīvo atmiņu atbalsta jūsu mātesplate. Operatīvās atmiņas moduļi mūsdienās sastopami  ar  512MB, 1GB 2GB, 4GB , 8GB, 16GB, 32GB, ietilpību.

Datora RAM (operatīvās atmiņas) nomaiņa 10.00 EUR +  RAM cena

Datora operatīvo atmiņu cenas ir sākot no 8.00 EUR, atkarībā no tās ražotāja, lieluma un veida.

Stacionārā datora ventilatora remonts/maiņa

Ja kāds stacionārā datora ventilators sācis ļoti skaļi trokšņot vai vispār apstājies un stacionārais dators no pārkaršanas slēdzas pats ārā, tad var līdzēt jauna ventilatora uzstādīšana. Gadās, ka datora barošanas blokā, apstājies ventilators vai sācis skaļi trokšņot, barošanas bloka ventilatoru var nomainīt.

Datora ventilatora nomaiņa 10.00 EUR + ventilatora cena

Datora ventilatoru cena ir sākot no 2.00 EUR, atkarībā no datora ventilatora lieluma, veida un ražotāja.

Datora mātesplates remonts/maiņa

Ja ieslēdzot datoru ir melns ekrāns un dators neielādē sistēmu un neizdod nekādas skaņas, viena no daudzām iespējamām datora problēmām var būt bojāta mātesplate.

Mātesplate ir lielākā no datorā esošajām komponentēm, tās galvenais uzdevums ir nodrošināt visas sistēmas atsevišķo elementu vienotu darbību.  Jebkurai mātesplatei ir centrālā procesora ligzda, kur tiek ievietots procesors. Paplašināšanas slotu skaits atkarīgs no mātespaltes tipa un ražotāja, pazīstamākie slotu tipi : ISA,PCI, AGP. PCI-Express. Lielākoties mātespaltes satur šādus perifērijas iekārtu paredzētus interfeisus:  IDE kontrolieri, Serial ATA kontrolieri, USB portus, FireWire portus, Bluetooth, Ethernet interfeisu, SCSI, paralēlais ports, virknes porti. Iegādājoties mātesplati, tai ir divi noteicošie parametri. Pirmais: ražotājfirma, jo no tā ir atkarīgs, cik kvalitatīvi strādās dators. Otrais: kāds čipsets atrodas uz šīs mātesplate. Pasaulē pazīstamākie plašu ražotāji : ASUS, AOPEN, Intel, ABIT, MSI, Gigabyte, Biostar.  Citu firmu plates iegādāties nav vēlams un vēl jo vairāk Ķīnā ražotās.  Jebkuras mātesplates pamatā ir mikroshēmu kopums, ko sauc par čipsetu. Pasaulē 3 vadošās čipsetu ražotājfirmas : Intel, AMD un VIA Technologies.  Komplektējot savu datoru obligāti jāņem vērā mātesplatē ievietojamo komponenšu atbalstu, katrai mātesplatei tas ir strikti definēts. 

Datora mātesplates nomaiņa 20.00 EUR + mātesplates cena

Datora mātesplates cenas ir no 35.00 EUR, atkarībā no ražotāja, portu, ligzdu, slotu veida daudzuma, izmēra un citām opcijām.

Datora kondensatoru pārlodēšana

Datora kondensatoru pārlodēšana no 10.00 EUR

Datora tranzistoru pārlodēšana no 10.00 EUR

Datora barošanas bloka remonts/maiņa

Barošanas bloka veiktspēju mēra vatos (W).  Kā vēsta barošanas bloka nosaukums, tas baro visu sistēmu ar elektroenerģiju, nodrošinot datora darbību. Iegādājoties datoru, tā komplektēšanā jāvērš uzmanība barošanas bloka iegādei, jo jaudīgu komponenšu pievienošanas gadījumā attiecīgais barošanas bloks var izrādīties nespējīgs apgādāt sistēmu ar pietiekamu strāvas stiprumu.  Tādēļ jāizvēlas tāds barošanas bloks, kura jauda būtu pietiekama un ar pat ar rezervi, lai nodrošinātu efektīvu datora komponenšu darbību.

Datora barošanas bloka kondensatoru pārlodēšana no 10.00 EUR

Datora barošanas bloka nomaiņa 10.00 EUR

Barošanas bloku cenas ir no 15.00 EUR, atkarībā no ražotāja un veiktspējas.

Datora cietā diska (HDD) remonts/maiņa

Ja ieslēdzot datoru parādās zils ekrāns ar baltiem burtiem, ļoti iespējams, ka problēmas ir ar datora cieto disku (HDD).

Cietais disks ir galvenā, un parasti ietilpīgākā datu glabāšanas komponente datorā. Operētājsistēma, instalētā programmatūra, filmas, mūzika –tas viss tiek glabāts tieši cietajā diskā. Cietais disks dažreiz dēvēts arī par „C disku” , sakarā ar to, ka Microsoft Windows vidē ar burtu „C” apzīmē primāro partīciju. Pasaules lielākie cieto disku ražotāji ir Seagate, Western Digital, Hitachi. Cietos diskus pēc pieslēguma veida iedala: SCSI, PATA, SATA. Cietais disks ir savienots ar mātesplati un uz to iet atsevišķs barošanas vads no barošanas bloka, līdzīgi kā mātesplatei vai diskdzinim. Datora cietajiem diskiem ļoti bīstami ir triecini un kritieni, triecienu rezultātā cietajam diskam var rasties fiziski bojājumi. Fizisku bojājumu gadījumā, cieto disku nevar labot. No fiziski bojātiem cietajiem diskiem tikai iespējams atgūt informāciju, kas tur glabājusies.

Stacionārā datora HDD nomaiņa 10.00 EUR + datora cietā diska cena.

Stacionāro datoru cieto disku cenas ir no 50.00 EUR, atkarībā no ietilpības, ražotāja un jaudas.

Ja dators darbojas palēlināti, uzkarst, skaļi dūc, iespējams uz datora ventilatora, datora radiatora, datora mātesplates un uz citām datora komponentēm sakrājušies putekļi, kas traucē datora darbību un datorā nav vienmērīga gaisa plūsma, kā rezultātā datora komponentēm netiek nodrošināta pietiekoša dzesēšana. Šādā situācijā var palīdzēt datora tīrīšana no putekļiem jeb datora apkope. Par datora apkopi vairāk lasiet sadaļā datora apkope.

Datora optiskā diskdziņa maiņa/Remonts

Optiskā diskdziņa maiņa 10.00 EUR + diskdziņa cena.

DVD-RW diskdziņu cena ir no 15.00 - 85.00 EUR, atkarībā no ražotāja un opcijām.

Optiskie diskdziņi iedalās pēc to veiktspējas – CD-ROM iekārta ir spējīga nolasīt informāciju  no ierakstīta kompakdiska, CD-R un CD-RW ir spējīgi ierakstīt un nolasīt informāciju no kompaktdiska, DVD diskdzinis ir spējīgs atskaņot DVD un iepriekšminētos kompakdisku tipus, kā arī DVD-RW  ir spējīgs ierakstīt DVD diskus, kas ietilpības ziņā apsteidz CD četras reizes. Jaunākais optisko diskdziņu tips ir Blue-Ray, kas var sasniegt pat līdz 100GB ietilpību divslāņu diskos.  Blue-ray diski lielākoties tiek izmantoti augstas izšķirtspējas video atsaņošanai un  konsoļu spēlēm.  

Aizmirstas datora paroles nodzēšana/atjaunošana

Aizmirsi datora paroli un nevari vars ielogoties ar savu lietotāju Windows sistēmā? "IT Katram" serviss var palīdzēt un ar speciālas programmatūras palīdzību nodzēst aizmirsto paroli. Atnes datoru uz "IT Katram" datoru servisu vai izsauc datoru meistaru uz mājām un datoru servisa meistars noņems aizmirsto paroli un tu varēsi atkal brīvi piekļūt saviem failiem. 

RĪGA, ZAĻĀ IELA 10

maps-icon

itkatram@itkatram.lv


DARBA LAIKI
P.  9:00-19:00
O. 9:00-19:00
T.  9:00-19:00
C. 9:00-19:00
P. 9:00-19:00
S   -   BRĪVDIENA
SV -   BRĪVDIENA


 

kartuzp

JAUNUMI


PIETEIKT REMONTU: