itkatram@itkatram.lv +371 25212008

Stacionāro datoru remonts

Datora komponenšu remonts Planšetdatoru un datoru serviss IT KATRAM

Stacionāro datoru remonts

Ja Jūs meklējat pieredzējušus un uzticamus speciālistus, kam uzticēt savu stacionārā datora remontu, Jūs esiet nonācis īsatajā vietā! Viena no ITKATRAM datoru remonta servisa pamata specializācijām ir stacionāro datoru remonts.

Mēs veiksim Jūsu stacionārajam datoram diagnostiku 1-2 dienu laikā un tiklīdz diagnostika būs veikta pazvanīsim Jums, lai pateiktu diagnostikas rezultātus, remonta izmaksas un laiku, cik ilgi Jūsu dators tiks remontēts.

Pateicoties mūsu ilggadējai darbības pieredzi un datortehnikas remonta speciālistu kvalifikācijai un kompetencei mēs precīzi diagnosticēsim problēmu un noteiksim laiku cik nepieciešams remonta veikšanai! Turklāt, ja izvēlēsieties datoru remontēt pie mums diagnostika būs par velti!

“IT Katram” serviss patīkami pārsteidza, salaboja kompi ātri, zolīdi un vēl ar bildēm (pirms un pēc) atskaiti uztaisīja.

Ja tomēr kādu iemeslu dēļ, izlemsiet, ka nav vērts veikt datora remontu, samaksa par datora diagnostiku  un mūsu veltīto laiku problēmas noteikšanai būs 20.00 EUR.

Stacionāro datoru remonts , tāpat kā citas datortehnikas remonts tiek veikts uz vietas mūsu datoru remonta servisā Rīgā, jo mums ir visi nepieciešamie rīki, iekārtas un speciālisti, lai nodrošinātu kvalitatīvu un pilnvērtīgu datoru remontu savā servisā.

Klienti uzticās ITKATRAM servisam, jo esam pierādījuši sevi gadu gaitā, aplūkojiet atsauksmes par ITKATRAM datoru servisu.

Pakalpojumi ar kvalitāti un garantiju (Portatīvo datoru remonts) Cena, €
Diagnostika(diagnostikas maksa netiek piemērota, ja tiek veikts remonts) 20.00
Fiziskā apkope 35.00
Sistēmas apkope 30.00
Akcija! Sistēmas un fiziskā apkope kopā 50.00
OS draiveru instalēšana 15.00
Vīrusu attīrīšana no 20.00
Datu pārnešana 15.00
Komponenšu maiņa (operatīvā atmiņa, HDD/SSD/ODD, ventilators, video, skaņa,tīkla karte)  no 10.00
Komponenšu maiņa (mātesplate, barošanas bloks, korpuss)
no 20.00
Ligzdas USB, interneta, audio, remonts 30.00
Ligzdas – lādēšana – remonts no 30.00
Mātesplates – remonts  no 25.00
Barošanas bloka – remonts  no 15.00

Sniedzam pakalpojumus arī uzņēmumiem, lūdzu skatīt ITINDUSTRY mājas lapu uzņēmumiem.

videokartes remonts it katram

Stacionāro datoru remonts – videokartes remonts/maiņa

Ja ieslēdzot stacionāro datoru, dators ieslēdzās, bet parādās melns ekrāns, iespējams ir bojāta datora videokarte.

Video karte savā atmiņā ģenerē video signālu, kas tiek attēlots monitorā. Daudzās mātesplatēs video adapteris jau ir iebūvēts, kas raksturīgi ir lētākajiem portatīvajiem un personālajiem dartoriem, bet lielākai veiktspējai tiek izmantotas videokartes, kas ir uz atsevišķas plates un tiek ievietotas mātesplates, speciāli paredzētajā, slotā. Videokartes iedala pēc māteslates savienojuma interfeisa –ISA, MCA, VLB, PCI, AGP, PCI-X, PCI Express, VGA . Video kartes pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā. Video kartes veiktspēju nosaka grafiskā procesora takts frekvence un iebūvētās atmiņas lielums. Pasaules lielākie videokartes ražotāji ir NVIDIA un ATI.

Datora videokartes nomaiņa 10.00 EUR + videokartes cena

Stacionāro datoru videokaršu cenas ir no 22.00 EUR, atkarībā no ražotāja, veida, atmiņas lieluma, izšķirtspējas atbalsta.

Tīkla kartes remonts it katram

Stacionārā datora tīkla kartes remonts/maiņa

Ja no Jūsu stacionārā datora vairs pēkšņi nevar ieiet internetā un ilgstoši pazudis interneta savienojums, vispirms, ja iespējams, jāpārbauda vai no cita datora internets darbojās ar to pašu tīkla vadu. Ja šādas iespējas pārbaudīt nav, jāpārliecinās vai tīkla vads ir kārtīgi iesprausts portos, jārestartē dators, ja tas nelīdz jāsazinās ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju. Šādos gadījumos rūpīgi pārbaudiet vai nav redzami fiziski bojājumi uz tīkla vada, ja iespējams pārbaudiet, izmantojot citu tīkla vadu. Ja interneta pakalpojuma sniedzējs apgalvo, ka viss ir kārtībā un esat pārbaudījis interneta savienojumu ar citu datoru vai ierīci, bet Jūsu stacionārajam datoram nav interneta savienojuma, ļoti iespējams ir bojāta datora tīkla karte.

Datora tīkla kartes nomaiņa 10.00 EUR + tīkla kartes cena

Tīkla karšu cena ir no 4.00 EUR, atkarībā no ražotāja un veida.

RAM operatīvās atmiņas remonts

Stacionārā datora RAM (operatīvās atmiņas) maiņa

Ja ieslēdzot stacionāro datoru parādās melns ekrāns un no stacionārā datora atskan BIOS signāli (pīkstieni), izslēdziet sacionāro datoru, atvienojiet no strāvas un pārbaudiet vai RAM (Operatīvā atmiņa) nav izskustināta no vietas -izņemiet un ielieciet RAM atmiņu, to nofiksējot un pamēģiniet ieslēgt datoru vēlreiz. Ja ir iespēja, varat notestēt datoru ar citu RAM atmiņu vai vērsties datorservisā pēc datora diagnostikas. Šādā gadījumā var būt vairāki iespējamie problēmas cēloņi un viens no tiem ir neejoša RAM atmiņa.

Operatīvā atmiņa ir tieši sasaistīta ar centrālo procesoru, kur tas veic datu apstrādi. Lai procesors varētu apstrādāt datus vai izpildīt programmu darbu, vispirms tam ir jāielādē operatīvajā atmiņā. Visas datora darbības ir kā viens liels algoritms, kura izpildes laikā tiek sperti attiecīgi soļi un izpildītas komandas. Komplektējot datoru ir precīzi jāzina, kāda tipa operatīvo atmiņu atbalsta jūsu mātesplate. Operatīvās atmiņas moduļi mūsdienās sastopami ar 512MB, 1GB 2GB, 4GB , 8GB, 16GB, 32GB, ietilpību.

Datora RAM (operatīvās atmiņas) nomaiņa 10.00 EUR + RAM cena

Datora operatīvo atmiņu cenas ir sākot no 8.00 EUR, atkarībā no tās ražotāja, lieluma un veida.

Stacionārā datora ventilatora remonts

Stacionārā datora ventilatora remonts/maiņa

Ja kāds stacionārā datora ventilators sācis ļoti skaļi trokšņot vai vispār apstājies un stacionārais dators no pārkaršanas slēdzas pats ārā, tad var līdzēt jauna ventilatora uzstādīšana. Gadās, ka datora barošanas blokā, apstājies ventilators vai sācis skaļi trokšņot, barošanas bloka ventilatoru var nomainīt.

Datora ventilatora nomaiņa 15.00 EUR + ventilatora cena

Datora ventilatoru cena ir sākot no 2.00 EUR, atkarībā no datora ventilatora lieluma, veida un ražotāja.

mātesplates remonts it katram

Datora mātesplates remonts/maiņa

Ja ieslēdzot datoru ir melns ekrāns un dators neielādē sistēmu un neizdod nekādas skaņas, viena no daudzām iespējamām datora problēmām var būt bojāta mātesplate.

Mātesplate ir lielākā no datorā esošajām komponentēm, tās galvenais uzdevums ir nodrošināt visas sistēmas atsevišķo elementu vienotu darbību. Jebkurai mātesplatei ir centrālā procesora ligzda, kur tiek ievietots procesors. Paplašināšanas slotu skaits atkarīgs no mātespaltes tipa un ražotāja, pazīstamākie slotu tipi : ISA,PCI, AGP. PCI-Express. Lielākoties mātespaltes satur šādus perifērijas iekārtu paredzētus interfeisus: IDE kontrolieri, Serial ATA kontrolieri, USB portus, FireWire portus, Bluetooth, Ethernet interfeisu, SCSI, paralēlais ports, virknes porti. Iegādājoties mātesplati, tai ir divi noteicošie parametri. Pirmais: ražotājfirma, jo no tā ir atkarīgs, cik kvalitatīvi strādās dators. Otrais: kāds čipsets atrodas uz šīs mātesplate. Pasaulē pazīstamākie plašu ražotāji : ASUS, AOPEN, Intel, ABIT, MSI, Gigabyte, Biostar. Citu firmu plates iegādāties nav vēlams un vēl jo vairāk Ķīnā ražotās. Jebkuras mātesplates pamatā ir mikroshēmu kopums, ko sauc par čipsetu. Pasaulē 3 vadošās čipsetu ražotājfirmas : Intel, AMD un VIA Technologies. Komplektējot savu datoru obligāti jāņem vērā mātesplatē ievietojamo komponenšu atbalstu, katrai mātesplatei tas ir strikti definēts.

Datora mātesplates nomaiņa 45.00 EUR + mātesplates cena

Datora mātesplates cenas ir no 35.00 EUR, atkarībā no ražotāja, portu, ligzdu, slotu veida daudzuma, izmēra un citām opcijām.

Datora kondensatoru pārlodēšana

Datora kondensatoru pārlodēšana no 10.00 EUR

Datora tranzistoru pārlodēšana no 10.00 EUR

Datora barošanas bloka remonts

Datora barošanas bloka remonts/maiņa

Barošanas bloka veiktspēju mēra vatos (W). Kā vēsta barošanas bloka nosaukums, tas baro visu sistēmu ar elektroenerģiju, nodrošinot datora darbību. Iegādājoties datoru, tā komplektēšanā jāvērš uzmanība barošanas bloka iegādei, jo jaudīgu komponenšu pievienošanas gadījumā attiecīgais barošanas bloks var izrādīties nespējīgs apgādāt sistēmu ar pietiekamu strāvas stiprumu. Tādēļ jāizvēlas tāds barošanas bloks, kura jauda būtu pietiekama un ar pat ar rezervi, lai nodrošinātu efektīvu datora komponenšu darbību.

Datora barošanas bloka kondensatoru pārlodēšana no 10.00 EUR

Datora barošanas bloka nomaiņa 10.00 EUR

Barošanas bloku cenas ir no 15.00 EUR, atkarībā no ražotāja un veiktspējas.

cietā diska (HDD) remonts it katram

Stacionāro datoru remonts- cietā diska (HDD) remonts/maiņa

Ja ieslēdzot datoru parādās zils ekrāns ar baltiem burtiem, ļoti iespējams, ka problēmas ir ar datora cieto disku (HDD).

Cietais disks ir galvenā, un parasti ietilpīgākā datu glabāšanas komponente datorā. Operētājsistēma, instalētā programmatūra, filmas, mūzika –tas viss tiek glabāts tieši cietajā diskā. Cietais disks dažreiz dēvēts arī par „C disku” , sakarā ar to, ka Microsoft Windows vidē ar burtu „C” apzīmē primāro partīciju. Pasaules lielākie cieto disku ražotāji ir Seagate, Western Digital, Hitachi. Cietos diskus pēc pieslēguma veida iedala: SCSI, PATA, SATA. Cietais disks ir savienots ar mātesplati un uz to iet atsevišķs barošanas vads no barošanas bloka, līdzīgi kā mātesplatei vai diskdzinim. Datora cietajiem diskiem ļoti bīstami ir triecini un kritieni, triecienu rezultātā cietajam diskam var rasties fiziski bojājumi. Fizisku bojājumu gadījumā, cieto disku nevar labot. No fiziski bojātiem cietajiem diskiem tikai iespējams atgūt informāciju, kas tur glabājusies.

Stacionārā datora HDD nomaiņa 10.00 EUR + datora cietā diska cena.

Stacionāro datoru cieto disku cenas ir no 40.00 EUR, atkarībā no ietilpības, ražotāja un jaudas.

Ja dators darbojas palēlināti, uzkarst, skaļi dūc, iespējams uz datora ventilatora, datora radiatora, datora mātesplates un uz citām datora komponentēm sakrājušies putekļi, kas traucē datora darbību un datorā nav vienmērīga gaisa plūsma, kā rezultātā datora komponentēm netiek nodrošināta pietiekoša dzesēšana. Šādā situācijā var palīdzēt datora tīrīšana no putekļiem jeb datora apkope. Par datora apkopi vairāk lasiet sadaļā datora apkope.

Datora optiskā diskdziņa remonts it katram

Datora optiskā diskdziņa maiņa/Remonts

Optiskā diskdziņa maiņa 10.00 EUR + diskdziņa cena.

DVD-RW diskdziņu cena ir no 15.00 – 85.00 EUR, atkarībā no ražotāja un opcijām.

Optiskie diskdziņi iedalās pēc to veiktspējas – CD-ROM iekārta ir spējīga nolasīt informāciju no ierakstīta kompakdiska, CD-R un CD-RW ir spējīgi ierakstīt un nolasīt informāciju no kompaktdiska, DVD diskdzinis ir spējīgs atskaņot DVD un iepriekšminētos kompakdisku tipus, kā arī DVD-RW ir spējīgs ierakstīt DVD diskus, kas ietilpības ziņā apsteidz CD četras reizes. Jaunākais optisko diskdziņu tips ir Blue-Ray, kas var sasniegt pat līdz 100GB ietilpību divslāņu diskos. Blue-ray diski lielākoties tiek izmantoti augstas izšķirtspējas video atsaņošanai un konsoļu spēlēm.

Aizmirstas datora paroles nodzēšana/atjaunošana it katram

Aizmirstas datora paroles nodzēšana/atjaunošana

Aizmirsi datora paroli un nevari vars ielogoties ar savu lietotāju Windows sistēmā? “IT Katram” serviss var palīdzēt un ar speciālas programmatūras palīdzību nodzēst aizmirsto paroli. Atnes datoru uz “IT Katram” datoru servisu vai izsauc datoru meistaru uz mājām un datoru servisa meistars noņems aizmirsto paroli un tu varēsi atkal brīvi piekļūt saviem failiem.

Datu pārnešana it katram

Datu pārnešana

Ja Jums nepieciešams pārnest datus no cita datora vai citas iesrīces un Jums nepieciešama palīdzība, mēs varam sniegt Jums šādu pakalpojumu.

Iespējams, esiet iegādājies jaunu stacionāro datoru vai portatīvo datoru un vēlaties pārnest visu informāciju (attēli, dokumenti u.c.) uz jauno datoru. ITKATRAM datorserviss var sniegt palīdzību Jums datu pārnešanā un pārnest datus no vecā datora vai citām ierīcēm.

Mūsu pakalpojumu klāstā ir ne tikai stacionāro datoru remonts, bet arī datoru uzlabošana, apkope un citas datortehnikas remonts un apkalpošana.

cietā diska (HDD) remonts it katram

Stacionārā datora veiktspējas  uzlabošana

Ja dators palicis lēns, ne vienmēr ir nepieciešams iegadāties jaunu datoru, jo iespējams Jūsu datoram nepieciešams tikai nomainīt kādu komponenti un Jūsu dators paliks daudz jaudīgāks un Jūs varēsiet veikt Jums nepieciešamās darbības daudz ātrāk. Dažreiz pietiek arī tiaki ar datora fizisko un sistēmas apkopi un Jūsu stacionārais dators kļūst krietni ātrāks!

Bet Jūs variet datoru padarīt vēl jaudīgāku, piemēram nomainot datora cieto disku vai operatīvo atmiņu vai videokarti. ITKATRAM datoru remonta serviss var veikt Jūsu datora “Upgrade”/uzlabošanu ar jaunām komponentēm. Jūs variet nākt ar savām komponentēm, ja Jums tādas ir iegādātas vai iegādāties komponentes pie mums un mūsu speciālisti ieteiks piemērotāko risinājumu tieši Jūsu datora uzlabošanai.

Kādi ir visbiežākie problēmu simptomi stacionārajiem datoriem?

Datori ir mūsdienu dzīves neatņemama sastāvdaļa, bet dažreiz tie sagādā arī nepatīkamus pārsteigumus, kad kaut kas nedarbojas. Ja Jūsu stacionārajam datoram ir radusies kāda problēma, atnesiet savu datoru uz ITKATRAM datoru remonta servisu un mēs ātrā laikā savedīsim Jūsu datoru darba kārtībā, lai variet turpināt iesāktos darbus, mācības vai izklaides ar datora palīdzību un Jums nebūtu ilgi jāgaida.

 • “Death screen” jeb Zilais ekrāns – parādās zils ekrāns, kad startējiet datoru
 • Dīvaina skaņa – bieži rodās no tā, ka datoram nepieciešama apkope, jo sakrājušies putekļi
 • Stacionārais dators pēķšņi pārstartējas vai slēdzas ārā
 • Stacionārais dators ļoti uzkarst
 • Stacionāro datoru nevar ieslēgt
 • Dators bieži “uzkarās”
 • Bojāts cietais disks
 • Nedarbojas internets
 • Trūkstoši DLL faili, DLL ir Windows operētājsistēmas faili, kas ir būtiski normālai OS darbībai
 • Kļūda ielādējot operētāj sistēmu – “Error Loading Operating System”
 • Stacionārais dators neizmanto visu RAM atmiņu
 • Pieslēgtās perifērijas ierīces (printeris, skeneris u.c.) nesavienojas ar stacionāro datoru
stacionāro datoru remonts

 +371 25212008

itkatram@itkatram.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu servisa centrā, Rīgā, Zaļajā ielā 10

Planšetdatoru un datoru serviss IT KATRAM KontaktiDARBA LAIKI
Pirm.  – Cet. 9:00-17:00
Cet., Sestd. un svētd.   –   Brīvdiena

× Kā varam palīdzēt?