itkatram@itkatram.lv +371 25212008

Uzpildīt kārtridžu

PIETEIKT KĀRTRIDŽA UZPILDI

  Uzpildot kārtridžus 80.00 EUR vērtībā, dāvināsim jebkuru LIELO picu no mūsu sadarbības partnera ''Pica LULŪ''

  Viens no itkatram.lv darbības veidiem ir kārtridžu uzpilde uzņēmumiem. Uzņēmuma speciālistiem ir vairāku gadu pieredze un zināšanas par kārtridžu uzpildi, kas nodrošina efektīvu darba izpildi. Uzpildot kārtridžus itkatram.lv, tiek nodrošināts augstākais kvalitātes līmenis.

  Kā saņemt pakalpojumu?

  1. Aizpildiet pieteikuma formu

  2. 30 minūšu laikā mūsu speciālists ar Jums sazināsies un informēs par Jūsu pieteikumā minēto kārtridžu uzpildes izmaksām.

  3. Kārtridžu personīgi nogādājot servisā, tas tiks uzspildīts divu stundu laikā, no nodošanas brīža.

  4. Kārtridžu nodošanai, izmantojot uzņēmuma piedāvāto bezmaksas izbraukumu, tas tiks uzpildīts vienas dienas laikā.

  5. Ja neesat pārliecināti par Jūsu kārtridža izcelsmi (ražotāju un modeli), varat ar mums sazināties telefoniski un ar mūsu speciālista palīdzību to noskaidrot.

  6. Uzņēmums piedāvā bezmaksas izbraukumu pie klienta - preces pieņemšanu un nodošanu Jūsu norādītajā adresē.

  Uzmanību no Ķīnā ražotajiem alternatīvajiem kārtridžiem

  Ar vien lielāku popularitāti pasaules tirgū ieņem Ķīnā ražoti alternatīvie kārtridži, kuri pārdošanas veicināšanas dēļ tiek pozicionēti kā izdevīgāki, jo ir lētaki. Latvijā saskaroties ar šiem kārtridžiem, esam secinājuši, ka to ražošanai tiek izvēlēti un izmantoti zemas kvalitātes izejmateriāli, kā rezultātā, šie kārtridži nereti ir pakļauti drukas kvalitātes riskiem, tie savas uzbūves dēļ dažkārt nespē izturēt vienu izdrukas ciklu, kā arī ilgtrmiņa izmantošanas procesā spēj radīt lielus bojājumus printeriem. To atkārtota uzpilde un atjaunošana nav iespējama, līdz ar to, iegādājoties šādu produktu, ir jārēķinās, ka šie kārtridži pēc sava vienreizējā cikla ir jānogādā bīstamo atkritumu pārstrādē. Šiem kārtridžiem nonākot mūsu tirgū, tie neveicina apkārtējās vides saudzēšanu un saglabāšanu.

  Kad uzpildāmā kārtridža korpuss un detaļas vairs nav lietojami, mūsu uzņēmums tos nodod atkritumu pārstrādi, atbilstoši bīstamo atkritumu apsaimniekošanas noteikumiem. Visus itkatram.lv ražotos un uzpildītos kārtridžus, kuru darbības cikls beidzies, pieņemam utilizācijai itkatram.lv birojā.

  Ja Jūs un Jūsu uzņēmums esat par apkārtējās vides saudzēšanu un saglabāšanu ,tad varat nederīgos kārtridžus nodot pārstrādei itkatram.lv birojā Rīgā, Zaļā ielā 10.

  × Kā varam palīdzēt?