Pakalpojumi ar kvalitāti un garantiju

 

 

 EUR

Diagnostika (diagnostika netiek iekļauta, ja tiek veikts remonts)

30.00

Fiziskā apkope

35.00

Sistēmas apkope

25.00

Akcija! Sistēmas un fiziskā apkope kopā

45.00

OS X draiveru instalēšana

15.00

Vīrusu attīrīšana

20.00

Datu pārnešana

35.00

Komponenšu maiņa (akumulators, klaviatūra, operatīvā atmiņa, HDD/SSD, wireless karte, ventilators) no

20.00

Komponenšu maiņa (matrica, matricas vads, mātesplate, korpuss, eņģes,skaļruņi) no 

25.00

Ligzdas USB, interneta, audio, remonts

40.00

Ligzdas - lādēšana - remonts

30.00

Korpusa remonts no

30.00

Korpusa eņgu remonts

25.00

Lādētāja remonts (vada maiņa, bojātu elementu maiņa)

25.00

Izlauztu/pazudušu klaviatūras taustiņu maiņa no

10.00

APPLE DATORU REMONTS

Apple remonts

IT Katram.lv datoru servisā specializācija ir Apple portatīvo datoru remonts.

Tavs dators neslēdzas iekšā vispār? Ieslēdzot portatīvo datoru parādās melns vai zils ekrāns? Portatīvais dators slēdzoties iekšā, nepārtraukti restartējas pats no sevis? Tas nebūt nenozīmē to, ka viss ir zaudēts un portatīvais dators vairs nav lietojams, iespējams problēma ir daudz mazāka nekā izskatās un to var atrisināt portatīvā datora remonts.

Apple datoru remonts

Vairumā gadījumu datora remonts ir izdevīgāks pasākums, nekā jauna datora iegāde. Viena no IT Katram.lv datorervisa specializācijām ir portatīvo datoru remonts. IT Katram.lv datorservisā Jūsu portatīvajam datoram veiks datora diagnostiku 1-2 dienu laikā. Pēc datora diagnostikas veikšanas IT Katram.lv datorservisa darbinieks sazināsies ar Jums un pateiks datora remonta izmaksas un datora remonta ilgumu. Maksa par datora diagnostiku ir 20.00 EUR*. Maksa par datora diagnostiku netiek piemērota, ja veicat remontu IT Katram.lv datoru servisā.

Ja klientam ir zināma portatīvā datora problēmu vai klients vienkārši vēlas uztādīt papildus aprīkojumu vai komponentes savam portatīvajam datoram, tad klients var ierasties datorservisā ar savu detaļu un " IT Katram" servisa darbinieki uzstādīs Jūsu atnesto datora komponenti.

Apple datoru LCD ekrānu maiņa

Ja uz Jūsu portatīvā datora ekrāna ir balti, melni vai citas krāsas plankumi, svītras, švīkas vai daļa no ekrāna nav redzama, tad ļoti iespējams bojāts portatīvā datora LCD ekrāns.

Portatīvā datora LCD ekrāna nomaiņa IT Katram.lv datorservisā- 35.00 EUR + ekrāna cena

Apple datora LCD kabeļa maiņa "IT Katram" datorservisā no 25.00 EUR

Apple datoru kontaktligzdu/Portu Remonts

 Pirms pievieno portatīvajam datoram USB ierīci, pārliecinieties vai pareizi ievietojat to USB portā. Nepareiza USB spraudņu ievietošana portā, var novest pie porta salaušanas, kā rezultātā USB ports vairs nav lietojams un nepieciešams portatīvā datora USB porta remonts.

Ja pieslēdzot portatīvajam datoram USB ierīces, pēkšņi tās vairs neuzrādās portatīvajā datorā, iespējams, ka ports ir bojāts un nepieciešama portatīvā datora USB porta maiņa. 

Portatīvo datoru USB porta maiņa (pārlodēšana) "IT Katram.lv datorservisā  40.00 EUR

Ja pievienojot portatīvajam datoram tīkla vadu, datorā neuzrādās, ka ir pievienots tīkla vads, bet to pašu tīkla vadu pievienojot citam portatīvajam datoram, tajā pašā tīklā, citā datorā uzrādās, ka tīkla vads ir pievienots -  iespējams ir bojāts portatīvā datora LAN ports un nepieciešams portatīvā datora remonts.

Portatīvā datora LAN porta maiņa "IT Katram" datorservisā -  40.00 EUR

Pievienojot austiņas portatīvajam datoram austiņās nav skaņas? Iespējams bojātas austiņas vai datorā nav korekta uzstādījumu konfigurācija, bet pie vainas var būt arī portatīvā datora audio ligzdas bojājums. 

Portatīvā datora AUDIO ligzdas maiņa "IT Katram" datorservisā -  40.00 EUR

Pieslēdzot portatīvajam datoram lādētāju, portatīvais dators pēkšņi vairs nelādējas, bet lampiņa uz AC Adaptera darbojas? Iespējams ir bojāta portatīvā datora lādētāja ligzda.

Portatīvā datora strāvas, lādētāja ligzdas maiņa "IT Katram" datorservisā -  30.00 EUR

Apple datora klaviatūras remonts

Portatīvajam datoram uzlijusi tēja, kafija vai kāds cits šķidrums? Šādā gadījumā portatīvajam datoram jāveic diagnostika. Ja diagnostikā atklājas, ka nepieciešama tikai klaviatūras maiņa, tad Jums ir paveicies! Ja salieta portatīvā datora klaviatūra, tad vislabākais risinājums ir portatīvā datora klaviatūras maiņa.

Portatīvā datora klavatūras maiņa IT Katram.lv datorservisā no  20.00 EUR + klaviatūras cena.

Apple datora korpusa remonts

Portatīvā datora korpusā var rasties plaisas. Var gadīties, ka portatīvā datora korpuss salauzts trieciena rezultātā. Portatīvajiem datoriem var būt izlaustas eņģes un portatīvā datora LCD ekrāna korpusa vāks. Šīs problēmas var atrisināt portatīvo datoru remonts - salūzušo daļu nomaiņa (portatīvā datora eņģu nomaiņa, portatīvā datora korpusa nomaiņa u.c.) vai korpusa salodēšana, gadījumā, ja ieplīsis korpuss.

Portatīvo datoru remonta cena atkarīga no konkrētā portatīvā datora modeļa konstrukcijas sarežģītības pakāpes un no nomaināmo detaļu izmaksām. 

Apple vīrusu skenēšana un likvidēšana

Viens no iemesliem, kādēļ portatīvais dators pēķšņi ir sācis darboties vairāks reizies lēnāk, var būt datorvīrusu darbības rezultāts. Ja pamanāt kaut ko aizdomīgu Jūsu portatīvajā datorā, piemēram, portatīvais dators pats no sevis veic kādas darbības, tad ļoti iespējams, Jūsu datorā paslepus uzdarbojas datorvīruss. Nesiet savu portatīvo datoru uz diagnostiku un "IT Katram" datorservisa speicālisti vienas līdz divu dienu laikā diagnosticēs problēmu. Ja atklāsies, ka Jūsu portatīvajā datorā ir vīrusi, tie tiks likvidēti un Jums tiks uzstādīta droša maksas vai bezmaksas antivīrusa programma, pēc klienta izvēles, kas Jūsu portatīvo datoru turpmāk pasargās no nevēlamiem datorvīrusiem.

 

RĪGA, ZAĻĀ IELA 10

maps-icon

itkatram@itkatram.lv


DARBA LAIKI
P.  9:00-19:00
O. 9:00-19:00
T.  9:00-19:00
C. 9:00-19:00
P. 9:00-19:00
S   -   BRĪVDIENA
SV -   BRĪVDIENA


 

kartridzu_uzpilde

JAUNUMI


PIETEIKT REMONTU: