itkatram@itkatram.lv +371 25212008

IT KATRAM DATORU REMONTA SERVISS

IT KATRAM DATORU REMONTA SERVISS

 +371 25212008

Esiet laipni gaidīti mūsu servisa centrā, Rīgā, Zaļajā ielā 10

Planšetdatoru un datoru serviss IT KATRAM KontaktiDARBA LAIKI
Pirm.  – Cet. 9:00-17:00
Cet., Sestd. un svētd.   –   Brīvdiena

IT KATRAM datoru servisa galvenās vērtības:

  • Godīgums
  • Kompetence
  • Caurspīdīgas cenas

Mums ir svarīgi nodrošināt Jums labu servisu, apkalpošanu un kvalitatīvu datoru remontu. Mūsu uzņēmuma darbiniekiem ir svarīga godīga attieksme pret klientiem, un mūsu klienti augstu novērtē mūsu pieeju darbam un attieksmi pret klientiem.

Datoru remonta izmksas ir norādītas mūsu mājas lapā un, kā arī mēs pirms datora remonta veikšanas paziņojam cenu un termiņu klientam, lai nebūtu nekādu pārsteigumu pie apmaksas veikšanas, kā arī Jums būtu izvēles iespēja veikt vai neveikt remontu.

Datoru remonts

Datoru remonts mūsu servisā tiek veikts kvalitatīvi, datoru remonts ir mūsu servisa speciālistu sirdslieta. Mēs mīlam to, ko darām un rūpējamies par datoriem, ko mums uztic mūsu klienti.

Datoru serviss

Datoru serviss veic gan remotu privātpersonām, gan juridiskām personām. IT KATRAM datoru serviss veic gan datoru remonta pakalpojumus uzvietas servisa centrā, gan arī mēs veicam izbraukumues pie klientiem.

Mūsu servisa speciālistiem ir daudzpusīga un liela pieredze datoru remontā, padziļinātas zināšanas, un mēs uz šo brīdi (2019. gada 13, oktobris) esam veikuši 7200 portatīvo datoru remontus,  3100 mobilo telefonu remontus, 4560 planšetdatoru remontus, 6430 stacionāro datoru remontus, 3250 biroja tehnikas ierīču remontus,  1860 mobilo telefonu remontus1240 Samsung mobilo telefonu remontus un mobilo telefonu stikla maiņas,   15 345 kārtridžu uzpildes.

Atnesiet savu salūzušo ierīci uz IT KATRAM servisu, nododiet to mūsu servisa speciālistu gādīgajā rokās un pārliecinieties paši par mūsu atsaucību, profesionalitāti un kvalitāti, ko mēs nodrošinām savos pakalpojumos!

Datora darbības pamatprincipi, kas jāzina katram lietotājam
Cik bieži jātīra dators?
× Kā varam palīdzēt?