itkatram@itkatram.lv +371 25212008

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi par datoru remontu  un remonta pakalpojumiem

 

Ja neatradi meklēto atbildi uz savu jautājumu mūsu mājas lapā, tad ielūkojies biežāk uzdoto jautājumi sadaļā un varbūt ieraudzīsi meklēto jautājumu par datoru remontu vai datorservisa ITKATRAM pakalpojumiem šeit.

Ja neatradi meklēto jautājumu, droši sazinies ar mums, zvanot uz tālruni +371 25212008 , rakstot uz e-pastu:  itkatram@itkatram.lv , rakstot uz WhatsApp+371 25212008 vai aizpildot saziņas formu!

+371 25212008
itkatram@itkatram.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu servisa centrā, Rīgā, Zaļajā ielā 10

Planšetdatoru un datoru serviss IT KATRAM KontaktiDARBA LAIKI
Pirm.  – Cet. 9:00-17:00
Cet., Sestd. un svētd.   –   Brīvdiena

Tas cik maksā planšetes stikla nomaiņa, atkarīgs no planšetdatora modeļa. Planšetdatoru stiklu maiņas cenas ir sākot no 30 eiro.  Planšetes stikla maiņas cenas Apple planšetēm, Samsung planšetēm, Galaxy planšetēm Jūs variet atrast sadaļā Planšetdatoru remonts   vai atnest savu planšeti uz diagnostiku uz ITKATRAM datorservisu. ITKATRAM datorserivisa speciālistiem ir liela pieredze planšetdatoru remontā un varam nodrošināt ātru un kvalitatīvu datoru un citu ierīču remontu.

planšetdatoru remonts, Biežāk uzdotie jautājumi

Ja Jūsu planšetei ir sabojāta lādēšanas ligzda, lādēšanas ligzdu planšetei var nomainīt sākot no 40 eiro, atkarībā no planšetes modeļa. Vairāk informācijas sadaļā planšetdatoru remonts.

Datora ekrāna nomaiņa atkarīga no datora modeļa un veida. Ekrānu nomaiņas cenas sākas no 25 eiro. Vēl cena atkarīga vai Jums ir maināmais ekrāns vai nav. ja Jums nav jaunā ekrāna, tad klāt nomaiņas cenai vēl nāks cena par ekrānu.

Vairāk par planšetdatoriem šeit.

Vairāk par portatīvajiem datoriem (laptopiem) šeit.

Vairāk par stacionārajiem datoriem šeit.

Vairāk par Apple datoru remontu šeit.

Jā, IT KATRAM datorservisā var nomainīt planšetei stiklu. Kā arī veicam mobilo telefonu, viedtālruņu stiklu maiņu un remontu. Vairāk par pakalpojumu šeit.

Vairumā gadījumu izdevīgāk ir saremontēt vai atjaunināt veco datoru ar jaunām jaudīgākām komponentēm nekā iegādāties jaunu. Tas vai pirkt jaunu datoru, protams, atkarīgs no jūsu iespējām un vēlmēm. Izvēle paliek Jūsu ziņā.

Datu atgūšana nodrošina 95% datu atgūšanas efektivitāti.

Datora ātrumu var uzlabot ar vairākiem paņēmieniem, atkarībā no tā, kāds ir datora bremzēšanas cēlonis. Datora ātrumu var uzlabot, veicot sistēmas apkopi vai fizisko apkopi vai pilno apkopi, vai nomainot kādu no datora komponentēm, piemēram cieto disku vai RAM, attīrot datoru no vīrusiem. Vai, ja datora bremzēšanas cēlonis ir kādi bojājumi, tad šo problēmu var atrisināt ar datora remontu.

Jā, pie mums var ne tikai saremontēt Jūsu esošo datoru, bet arī iegādāties jaunus datorus, perifērijas iekārtas, planšetdatorus un citu datortehniku.

Izlēdziet datoru, pārbaudiet vai monitora aizmugurē ir ieslēgti visi vadi. Pārbaudiet vai monitors ir pieslēgts elektrībai, vai monitors ir pieslēgts ssitēmblokam. Izraujiet monitora vadu un iespraudiet vēlreiz. Ieslēdziet datoru. Bieži vien šāda problēma rodās, jo monitora vads ir izkustināts no vietas vai izrauts.

Notīriet peles apakšu ar sausu drānu vai speciālu līdzekli peles tīrīšanai. Bieži vien uz peles apkašas sakrājas netīrumi vai putekļi, kas traucē normālai peles darbībai.

Windows 7 un Windows 10 operētājsistēmās safe mode var ieiet, nospiežot taustiņu F8, ureiz kad startējiet datoru, atvērsies izvēlne, kurā ar bultiņas taustiņu uz klaviatūras Jūs variet izvēlēties Safe mode.

Kad printerim iet uz beigām krāsa, tas sāk drukāt nepilvērtīgi vai arī printerim radusies kāda tehniska kļūda. Lielai daļai printeru uzstādījumos var redzēt cik krāsas ir palicis. IT KATRAM datotrserviss piedāvā gan kārtridžu uzpildi, gan printeru remontu. Ja Jums rodās kļūmes ar printeri, droši variet vērsties pie mūsu speciālistiem pēc palīdzības.

Izslēdziet printeri, atveriet printera durvis vai korpusu un,ja papīrs ir redzams manuāli, uzmanīgi izņemiet papīru un visas iesprūdušās papīra daļas. Aiztaiseit ciet. ieslēdziet printeri atpakaļ un drukājiet no jauna.

Jā, ir iespējams, atgūt datus, ja piemēram, Jūs iekopējāt datus USB fleshā un kopējāt uz otru datoru, bet dati pazuda un uzrādās, ka 0 MB. Tādā gadījumā nevajadzētu veikt vairs nekādas darbības ar datoriem un felshu, lai nepārrakstītu pa virsu jaunu informāciju, jo tas var apgrūtināt datu atgūšanu. Tādā gadījumā, nesiet datorus uzreiz uz mūsu servisu un mēs veiksim visas nepieciešamās procedūras, lai atgūtu Jūsu datus.

Vairumā gadījumu datus ir iespējams atgūt. Datu atgūšanas laikā ierīce netiek jaukta laikā, un netiek zaudēta ierīces garantija. Dati tiek atjaunoti ar speciālu programmatūru palīdzību. Ja tas ir iPhone tālrunis, lai atgūtu datus jābūt visām iPhone pieejām.

Portatīvā datora tīrīšana no putekļiem aizņem aptuveni vienu stundu laika.

Jā, IT KATRAM ir kompetenti speciālisti, kas veic loģisko plašu (mātesplates portatīvajiem datoriem, galda datoriem, planšetēm, telefoniem un citām iekārtām) lodēšanu un remontu.

Jā, IT KATRAM var nomainīt izlūzušus vai bojātus tastatūras taustiņus, ja mums ir pieejami konkrētā modeļa taustiņi.

Jā, IT KATRAM datorservisā tiek veikts datoru remonts, gan stacionārajiem, gan planšetdatoriem, gan portatīvajiem datoriem un mobilajām ierīcēm.

Jā, ITKATRAM datorservisā un mobilo telefonu remonta servisā var nomainīt stiklu Jūsu mobilajam telfonam, tai skaitā nomainīt iPhone stiklu, Samsung telefona stiklu un citu ražotāju stiklus. Vairāk informācijas sadaļā par Telefonu remontu.

IT Katram datorserviss nodarbojas ar Apple datoru, tai skaitā MacBook pro remontu.Varam salabot Jūsu ābolīti 🙂 Skatīt sadaļā Apple remonts.

IT KATRAM nodarbojas ar biroja tehnikas remontu, kas sevī ietever arī sabojāta biroja skenera remontu.

Jā, IT KATRAM sniedz IT ārpakalpojumus uzņēmumiem, ar to nodarbojas nodaļa, kas saucas ITINDUSTRY un pakalpojumus uzņēmumiem kā arī apkalpošanas plānus var aplūkot ITINDUSTRY mājas lapā.

Jā, IT KATRAM servisa speciālisti veic izbraukumus pie klienta. Varam paņem Jūsu datoru un nogādāt gan uz servisu, gan uz Jūsu mājām vai biroju pēc remonta.

Parasti remonts aizņem no vienas līdz 3 dienām. Ja kāda specifiska detaļa nav uz vietas, tad remonts var aizņemt nedaudz ilgāk. Mēs cenšamies nodrošināt ātru servisu, lai klientiem nebūtu ilgi jāgaida līdz saņems savu ierīci atpakaļ.

Nē, visi faili apkopes laikā tiek saglabāti un netiek dzēsti no Jūsu ierīcēm 🙂

Jā, Jūsu faili pēc remonta tiks saglabāti. Ja vien nav diagnosticēts, ka bojāts cietais disks, bet arī pat, ja cietais disks ir bijis bojāts 95% gadījumu datus var atgūt pat no bojāta cietā diska.

Mūsdienās ir vairāki tūkstoši vīrusu veidu un ir daudz veidu, kā vīruss var nokļūt Jūsu datorā, piemēram, ja Jūs lejuplādējiet programmatūru, attēlus vai citus failus no šaubīgām vietnēm, vai atverat e-pasta pielikumu, kas satur vīrusu vai apmeklējat nepārbaudītus un nedrošus saitus. Vīruss datorā var iekļūt arī no ierīcēm, ko pieslēdzat datoram un tīkla, kam pieslēdzaties.

Lai pasargātu savu datoru no vīrusiem ir jālieto drošs antivīruss, nevajag lejuplādēt nezināmas izcelsmes un nelegālu programmatūru un failus. Nevērt vaļā e-pasta pielikumus, kas nāk no spameriem un nezināmām personām. Lietot datoru no lietotāja, nevis administratora profila, regulāri atjaunināt programmatūru. Ja, Jums ir aizdomas, ka Jūsu datorā ir vīruss, atnesiet savu datoru uz ITKATRAM datorservisu un mēs palīdzēsim atbrīvot Jūsu datoru no vīrusiem un uzstādīt drošu antivīrusu un sniegsim konsultāciju turpmākai profilaksei.

Pirmkārt, pārbaudiet vai dators ir pieslēgts barošanai un vai elektrība nav pazudusi, pārbaudiet vai barošanas vads ir iesprausts datorā, vai tas nav nejauši izskustējies vai pavisam izkritis ārā.  Pēc tam ieslēdziet ieslēgšanas pogu un, ja joprojām dators neslēdzas iekšša, zvaniet mums vai atnesies datoru uz mūsu servisu un mēs diagnosticēsim, kur ir problēma un nepeiciešamības gadījumā veiksim datora remontu.

Pirmkārt, pārbaudiet vai monitors ir pieslēgts datoram, vai monitora ieslēgšanas poga ir nospiesta, un vai elektrība nav pazudusi, pārbaudiet vai monitora vads ir iesprausts datorā, vai tas nav nejauši izskustējies vai pavisam izkritis ārā.  Pēc tam ieslēdziet monitoru un, ja joprojām tas neslēdzas iekšā, zvaniet mums vai atnesiet monitoru uz mūsu servisu un mēs diagnosticēsim, kur ir problēma un nepieciešamības gadījumā veiksim monitora remontu vai nomaiņu.

Nē, datoru nedrīkst slēgt ārā ar power pogu, Jums dators jāizslēdz no startēšanas izvēlnes, izvēloties Shut down. Jo, pretējā gadījumā, jūs neļaujat operētājsistēmai secīgi pabeigt darbu un noslēgt visus aktīvos procesus. ja Jūs regulāri slēgsiet datoru ārā ar pogu, tad Jums pastāv liels risks, ka datora operētājsistēma tiks bojāta.

Atveriet ar dubultklikšķi atkritni, nospiediet labo peles pogu uz faila, ko vēlaties atjaunot un izvēlieties Atjaunot (restore).

Nē, vīruss nevar sabojāt datora fiziskās komponentes. Vīruss var sabojāt datora failus, failu sistēmu, draiverus vai programmatūru.

Jā, ITKATRAM tiek veikts kvalitatīvs portatīvo datoru remonts, apkope un diagnostika.

Jā, IT KATRAM  datoru servisā ir iespējams veikt  Lenovo portatīvo datoru ekrāna maiņu, kā arī citu modeļu ekrānu maiņu.

Jā, IT KATRAM  datoru servisā ir iespējams salabot Acer datora korpusu, tai skaitā eņģu remontu.

× Kā varam palīdzēt?