itkatram@itkatram.lv +371 25212008

Atsauksmes par datorservisu

IT katram datoru serviss savus pakalpojumus tirgū piedāvā kopš 2012. gada un jau ir ieguvis klientu uzticību. IT Katram ir kvalitatīvs un uzticams serviss!

Lieliska klientu apkalpošana, profesionāli un zinoši darbinieki, ātra un kvalitatīva pakalpojuma sniegšana. Noteikti iesaku!

Zinošu, inteliģentu "zēnu" grupa. Lieliski. PALDIES!

Ļoti patika

Pateicoties šim servissam atguvu ticību, ka biznesā ir arī godīgi cilvēki. Ātri, kvalitatīvi, ekonomiski pamatoti un profesionāli novērsa visus defektus manam makbokam. Par šiem pašiem defektiem cits serviss man prasīja 3x vairāk. Paldies liels profesionāļiem. Ieteikšu citiem.

Practical and sensible advice for a range of computer issues and equipment. Never failed to meet deadlines set, however tight.

Ļoti jauka attieksme un ātrs serviss 🙂  04.2012

“Noteikti iesaku, jo pretī Tevi sagaidīs lielisks serviss, čakli, atsaucīgi un smaidoši darbinieki, kuri neskoposies ar padomu. Īsāk sakot – profesionāli, ātri un izdevīgi. Jūs esat kā apmierinātu klientu magnēts! :)” 03.2012

“Dators no putekļiem “IT Katram” servisā iztīrīts tika ātri. Laipna apkalpošana. Iesaku arī citiem- dators tiek nodots gādīgās rokās, servisam ne ko pielikt, ne ko atņemt.”  02.2012

“Kvalitatīvs pakalpojums, saprātīgas cenas un neticami jauka attieksme. Noteikti iesaku. Apmierināts klients. ”   02.2012

Jauka apkalpošana un labi padarīts darbs.  04.2012

“Draudzīgs kolektīvs un ātra apkalpošana. Cilvēki, kuriem var uzticēt mūsu mazos neaizstājamos draudziņus (datorus).” 02.2012

“IT Katram” ir ļoti labs serviss, tiešām iesaku ikvienam, būsiet patīkami pārsteigti, ka DAŽU dienu laikā Jūsu datora problēmas jau būs atrisinātas. Jauka attieksme un arī ļoti labas pakalpojumu cenas!”

“”IT Katram” ir ļoti labs serviss.”  04.2012

“IT Katram” serviss patīkami pārsteidza, salaboja kompi ātri, zolīdi un vēl ar bildēm (pirms un pēc) atskaiti uztaisīja.

04.2012

Laipna apkalpošana un kvalitatīva datora apkope,noteikti iegriezīšos vēl un ieteikšu draugiem.  04.2012

+371 25212008

itkatram@itkatram.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu servisa centrā, Rīgā, Zaļajā ielā 10

Planšetdatoru un datoru serviss IT KATRAM KontaktiDARBA LAIKI
Pirm. – Cet. 9:00-17:00
Cet., Sestd. un svētd. – Brīvdiena

× Kā varam palīdzēt?