itkatram@itkatram.lv +371 25212008

10 iemesli kāpēc iPad noderētu arī Tev!

10 iemesli kāpēc iPad noderētu arī Tev!

10 iemesli kāpēc iPad noderētu arī Tev! Pirms planšetdatora iPad iegādes daudziem cilvēkiem rodas pārdomas par to, kāda ir iPad pielietojamība un kā iPad var izmantot. Apple planšetdatoru iPad var izmantot vairākiem mērķiem – biznesam, mācībām, izklaidei vai vienkāršai ikdienas lietošanai. Tālāk rakstā lasiet par 10 iemesliem kāpēc iPad būtu noderīgs arī tavā ikdienā.

1. Interneta lietošana

Interneta lietošanā iPad ātrums ir daudz lielāks nekā portatīvajiem datoriem. Lai aktivizētu portatīvo datoru no “Sleep” stāvokļa, nepieciešams daudz ilgāks laiks nekā, lai to izdarītu ar iPad, tādējādi iPad ir ērtāks interneta pārlūkošanā nekā portatīvie datori. Kā arī iPad svars un izmērs ir ērtāks pārnēsāšanai. iPad izmanto wi-fi vai 3G, 4G interneta savienojumu.

2. E-pastu lietošana

iPad ir ideāli piemērots, lai pārbaudītu un sūtītu e-pastus jebkurā vietā, kurā Jūs atrodaties, sevišķi tad, ja Jums pie rokas nav pieejams portatīvias dators. Kā arī iPad ekrāns ir lielāks nekā mobilo telefonu ekrāns, kuros diezgan neērti pārlūkot e-pastus. Lai padarītu ērtāku e-pastu rakstīšanas funkciju, iPad ir speciāli paredzētas pievienojamās tastatūras, kas izmanto Bluetooth savienojumu ar iPad.

3. Recepšu grāmata

Apple iPad pateicoties tā kompaktajam izmēram var būt arī labs palīgs virtuvē. Gatavojot jaunus ēdienus vadoties pēc receptes, kas atrasta internetā iPad var būt labs palīgs, izslēdzot vajadzību pēc recepšu kopēšanas vai norakstīšanas, tādā veidā glabājot savus virturves noslēpumus. iPad var būt noderīgs arī mājsaimniecēm un cilvēkiem, kam patīk izmēģināt, ko jaunu savos ēšanas paradumos. Tā, protams, ir tikai viena no daudzajām aplikācijām, kas radītas priekš iPad.

4. Fotogrāfiju glabāšana un skatīšanās

iPad atmiņa ir pietiekami liela (līdz pat 64 GB), lai varētu glabāt savas iemūžinātās fotogrāfijas no Jums nozīmīgiem brīžiem, kā arī apskatīt tās jebkurā brīdī izmantojot ērto iPad fotoalbūmu interfeisu.

5. E-grāmatu, blogu, jaunumu lasītājs

iPad ērti var pielietot informācijas lasīšanai no interneta resursiem vai e-grāmatām. Lieliskais iPad displejs,kas regulē spilgtumu balstoties uz apgaismojuma līmeni vietā, kurā iPad atrodas, saudzē Jūsu acis.

6. Mūzika

Līdzīgi kā iPhone arī uz iPad pieejams iTunes Jūsu iemīloto mūzikas failu atskaņošanai Ja Jums pieejams labs bezvadu interneta savienojums ar Pandora aplikāciju, Jūs varat straumēt tiešraides radio no sava iPad bez maksas. iPad piedāvā multiuzdevumu funkciju, kas ļauj vienlaicīgi klausīties mūziku un darīt paralēli citas lietas ar iPad. iPad ir pieejami arī atsevišķi pievienojami skaļruņi un austiņas.

7. Spēles

Speciāli iPad veidoto spēļu klāsts ir liels no spēļu izstrādātāju puses, iPad populārākās spēles ir Angry Birds, Goldfinger, Sally spa u.c Lielu daļu spēļu var lejuplādēt bezmaksas, kā arī pieejamas maksas spēles.

8. Filmas

iPad iespējams glabāt arī filmas, kuru skatīšanās iPad displejā ir ievērojami ērtāka nekā uz iPhone vai jebkura cita mobilā telefona.

9. Laikapstākļi & Jaunumi

Bez e-pasta un interneta lietošanas ir iespēja arī izmantot dažādas ar internetu savienojamās aplikācijas, kas piedāvā ātrāk un efektīvāk tikt klāt pie Jums interesējošajiem jaunumiem. Piemēram, aplikācija Zite darbojas algoritmā, kas pielāgojas personīgo interešu jaunumiem un ievāc jaunumu informāciju no interneta resuriem, kur jūs esat uzkavējies ilgāk, tādējādi aiztaupot jums laiku, lai izšķirstītu tūkstošiem jaunumu, ko ievākusi aplikācija.

10. VoIP – Skype izmantošana

iPad korpusā ir iebūvēts gan mikrofons, gan skaļruņi, kas ļauj pilnvērtīgi izmantot arī Skype piedāvātās funkcijas – zvanīšanu, čatu, videozvanus.

Tas bija raksts 10 iemesli kāpēc iPad noderētu arī Tev!

Kā ilgāk saglabāt iPad baterijas uzlādes līmeni - 5 padomi
Linux Mint 17 "Qiana"
× Kā varam palīdzēt?