itkatram@itkatram.lv +371 25212008

Kā ilgāk saglabāt iPad baterijas uzlādes līmeni – 5 padomi

Kā ilgāk saglabāt iPad baterijas uzlādes līmeni – 5 padomi

5 padomi kā ilgāk saglabāt iPad baterijas uzlādes līmeni

Kā ilgāk saglabāt iPad baterijas uzlādes līmeni

Ar vienu baterijas uzlādi iPad var lietot līdz 10 stundām, kas ir pietiekami , ja iPad tiek lietots priekš aplikācijām, kas patērē maz enerģijas resursu. Lietotājam, kas savā iPad lieto visdažādākās aplikācijas, patstāvīgi ir interneta tiešsaistē vai straumē video no interneta resursiem, ar vienu baterijas uzlādes reizi dienas garumā arī var nepietikt. Pēc baterijas izlādēšanās nekas cits neatliek kā atkal pievienot savu iPad pie barošanas tīkla, tas ir gadījumos ja tāds pieejams, bet ja Jums tuvumā nav pieejama uzlādes vieta un iPad paziņo par zemu baterijas uzlādes līmeni, nekas neatliek kā pārtraukt iesākto. Par laimi ir daži padomi kurus var izmantot, lai saglabātu iPad baterijas enerģiju ilgāk.

1. Regulējot iPad ekrāna spilgtumu.

iPad piedāvā automātisko ekrāna spilgtuma noteikšanu , atbilstoši apgaismojumam, kurā tas atrodas. Lai paildzinātu baterijas uzlādes līmeņa saglabāšanos ekrāna spilgtumu var koriģēt pēc vajadzības nevis paļauties uz to, ka iPad pats noregulēs vajadzīgo ekrāna spilgtumu. Šīs darbības mērķis ir iestatīt tādu ekrāna spilgtumu, kas ir ērts lietošanai atbilstošajā apgaismojumā, bet ievērojot principu ka tam jābūt ne tik spilgtam kā noklusējuma iestatījumos.

2. Ilgāk saglabāt iPad baterijas uzlādes līmeni palīdzēs, Izslēdzot GPS.

Visos iPad ir pieejama GPS funkcija, baterijas enerģijas taupīšanas nolūkā Jūs varat izslēgt GPS signāla uztvērēju, protams ja tas nav galvenais rīks ko konkrētajā brīdī lietojat. Šis ir ātrs un vienkārš enerģijas taupīšanas veids, jo izlēdzot GPS Jūsu iPad vairs patstāvīgi nesavienojas ar GPS signālu.

3. Izslēdzot Bluetooth.

Ieslēgts Bluetooth signāla uztvērējs lieki patērē, mums tik dārgo baterijas enerģiju, jo patstāvīgi meklē savienojamās ierīces. Tāpēc enerģijas ietaupīšanas nolūkā to ieteicams ir izlslēgt, ja šis signāls nav nepieciešams. Līdzīgi kā GPS deaktivizēšana arī Bluetooth signāla deaktivizēšana samazina tik drīzu iPad baterijas izlādi.

4. Kā ilgāk saglabāt iPad baterijas uzlādes līmeni, izslēdzot aplikāciju paziņojumus?

Parasti iPad lietotājiem ir vairāk aplikāciju nekā viņi ikdienā lieto un to zina arī aplikāciju izstrādātāji, tādēļ ir iestrādāta funkcija kā aplikāciju paziņojumi, ar to izstrādātājs panāk, ka lietotājam tiek atgādināts par aplikācijas esamību viņa iPad. Arī šie paziņojumi negatīvi ietekmē enerģijas taupīšanas nolūku. Aplikāciju paziņojumus var deaktivizēt pilnīgi vai arī izvēlēties konkrētas aplikācijas, kurām jūs to gribat darīt.

5. Izslēdzot Ping.

Ping ir Apple izstrādāts mūzikas sociālais tīkls, kas ir aktivizēts pēc noklusējuma iOS 4.3 versijā. Deaktivizējot Ping Jūs varat ieekonomēt baterijas enerģiju savam iPad citu uzdevumu veikšanai.

 

iPad personalizēšana: Wi-fi aktivizēšana
10 iemesli kāpēc iPad noderētu arī Tev!
× Kā varam palīdzēt?