itkatram@itkatram.lv +371 25212008

Kā izvēlēties datoru servisu, kam uzticēt savu datoru?

Kā izvēlēties datoru servisu, kam uzticēt savu datoru?

Kā izvēlēties datoru servisu, kam uzticēt savu portatīvo datoru, planšeti vai mobilo tālruni? Rīgā ir ļoti plašs klāsts ar datoru servisiem, kuri piedāvā savus pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem, kam var uzticēt sava datora, planšetdatora vai mobilās ierīces remontu. Kā nekļūdīgi izvēlēties labāko datorservisu?

Pazvaniet uz servisu

Pazvaniet uz datoru servisu vai uzrakstiet, pirms doties, lai novērtētu kāda ir apkalpošanas kavlitāte pa telefonu, cik atsaucīgi un laipni ir darbinieki. Vai uzdot Jums jautājumus un interesējas par radušos problēmu un atbild uz Jūsu jautājumiem.

Noskaidrojiet cenu

Noskaidrojiet aptuvenās cenas pirms Jūs veicat remontu. Visbiežāk Jums varēs pateikt cenu pēc diagnsotikas un tas būtu pareizi pabrīdināt Jūs, par to kādas ir izmaksas, pirms tiek veikts remonts. Uzziniet vai ir jāmakā par diagnostiku, gadījumā, ja izlemjat neveikt remontu.

Atsaukmes

Pārbaudiet, ko par Jūsu izvēlēto datoru servisu saka Google atsauksmes, Facebook atsauksmes un atsauksmes internetā. Atrodied datoru servisa Google lapu, pārsvarā lielākajai daļai uzņēmumu ir Google Mans bizness lapas, kur atzīmēta datoru servisa atrašānās vieta kartē un redzamas arī lietotāju atsauksmes.datoru serviss atsauksmes

Apskatot atsauksmes, vajadzētu apskatīt kopainu un saprast, kuras atsauksmes ir objektīvas, jo ne vienmēr visas atsauksmes būs patiesas. Ja uzņēmumam nav nevienas sliktas atsauksmes un uzņēmums strādā ilgi, tas arī ir aizdomīgi. Ja uzņēmumam ir daudz sliktu atsauksmju, tad tas iespējams, nebūs labākais serviss uz kuru doties, bet vienmēr jācenšas objektīvi paskatīties uz kopainu.

 

 

 

Sociālās aktivitātes

Paskatieties vai datoru serviss aktīvi un kā komunicē ar saviem klientiem sociālajos tīklos. Apskatiet portālu sudzibas.lv un izvērtējiet cik atrisinātas sūdzības ir uzņēmumam. Tas, ka biznesā var būt kādas sūdzības ir normāli, jo dažreiz var rasties kādi pārpratumi, bet paskatieties cik daudz no sūdzībām ir atrisinātas. Jo portālā sudzibas.lv var redzēt vai uzņēmums ir atbildējis vai mēģinājis risināt klientu sūdzības.

datoru servisi

Mājas lapa

Aplūkojiet mājas lapu, vai tajā ir pietiekoši izsmeļoša informācija par pakalpojumiem un datoru remonta pakalpojumu cenām un ir viegli sazināties ar datoru servisu darba laikā.

Pajautājiet atsauksmes draugiem

Pajautājiet kāda ir bijusi Jūsu paziņu pieredze ar datoru servisiem, ko viņi ieska, ko neiesaka.

 

 

Cik bieži jātīra dators?
× Kā varam palīdzēt?